Auto MAX - пошук запчастин за номером

top

ЧИЩЕННЯ ФОРСУНОК БЕЗ ЗНЯТТЯ ВЛАСНОРУЧ – ЩО НАМ ЗНАДОБИТЬСЯ?

Система впорскування на вашому автомобілі вимагає періодичного чищення за допомогою спеціальних рідин. Це важливо, оскільки розпилення палива може суттєво змінитись у гірший бік, і в роботі силового агрегату почнуться суттєві проблеми.

Але хімічне чищення інжектора – це не тільки промивання форсунок на стенді автосервісу. Є присадки в паливо для чищення форсунок, що використовуються у профілактичних цілях. Речовини очищають форсунки системи упорскування і навіть частково позбавляють "підкопчених" клапанів.

Але це переважно профілактичний засіб для чищення форсунок, який не здатний боротися з великими забрудненнями. Зараз ви дізнаєтесь, як відбувається чищення форсунок без зняття власноруч, що для цього потрібно. Отже, промивання форсунок своїми руками виконується у такому порядку:

1. Вимикається паливна рампа. Дочекаємось, поки заглухне мотор, тиск у паливній системі впаде. Тоді й розпочинаємо роботу.

2. Шланг саморобного промивного апарату з'єднуємо та особливо ретельно закріплюємо хомутами. У процесі очищення його може розірвати високим тиском до трьох атмосфер.

3. Зворотну систему перекриваємо, інакше можливе влучення рідини з хімікатами в бензобак, а це неприпустимо.

4. У підготовлений посуд (пластикову пляшку) заливаємо відповідну рідину для промивання форсунок, а рідинну помпу підключаємо до електромережі.

Підійшов головний етап. Перш ніж почнеться промивання форсунок, переконайтеся, що всі з'єднання надійні та герметичні. Тут вам потрібен помічник - він включить рідинну рампу і досягне зростання тиску до 3 атмосфер. Тепер чищення форсунок своїми руками може вважатися розпочатим. Вона триває приблизно 20 хвилин - дивлячись за обсягом рідини, який у вас є.

Наприклад, купити очисник інжекторів Вінс можна у пляшці 0,5 л, цією кількістю обходиться очищення форсунок одного двигуна на легковій машині. Тож треба просто чекати, коли хімікат закінчиться.

5. Перевіримо вихлопні гази. Коли чистка форсунок без зняття своїми руками здійснюється нормально, вихлоп наприкінці не повинен бути димним.

6. За потреби заміна свічок запалювання також може бути проведена.

7. Коли чистка форсунок підійшла до завершення, наш прилад відключаємо, надаємо паливній системі колишню цілісність. Підключаємо запобіжник насоса, шланги та інші елементи.

8. Контроль роботи ДВЗ – якщо існуючі раніше несправності перестали виявлятися, можемо радіти успіху.

За словами фахівців, якісне промивання форсунок суттєво знижує витрати пального. Дуже добре, коли витрати пального фактично дорівнювали заводських параметрів.

Форсунки дизельного двигуна промиваються так само, як і бензинового, саморобне обладнання тут теж згодиться. Однак, тут потрібно вибрати якіснішу рідину, яка повинна призначатися саме для таких агрегатів.