Auto MAX - пошук запчастин за номером

top

Гарантія та повернення

 

На автозапчастини, представлені в інтернет магазині automax.com.ua поширюється гарантія виробника (при дотриманні вимог щодо встановлення та експлуатації товару), все це гарантує що Ви отримаєте якісні запчастини.

Гарантія на запчастини
1. Гарантійні зобов'язання не поширюються на електрообладнання, витратні запасні частини та матеріали (олії, фільтри, технічні рідини тощо). Даний вид товару перевіряється на його цілісність та працездатність у момент отримання.

2. Гарантійний термін не обумовлені в п.1 товари

складає 6 місяців або 20000 км пробігу. Гарантія на автозапчастини надається залежно від типу товару та сервісної політики виробника.


3. Продавець не несе гарантійних зобов'язань, якщо має місце:

нормальний та природний для певного терміну експлуатації знос деталі;
пошкодження деталі внаслідок ДТП, або будь-яке інше механічне пошкодження;
несправність запасних частин, що виникла внаслідок використання не передбачених виробником автомобіля або технічно несумісних деталей, палива, моторного масла;
пошкодження, що виникли через неакуратне водіння (експлуатацію) або внаслідок дефектів дорожнього покриття;
встановлення деталі клієнтом самостійно або на сервісі, що не має сертифіката на проведення даного виду робіт.
4. Товар, що має візуальні дефекти, зумовлені процесом виробництва або зберігання, може бути замінений на аналогічний, або відшкодована його вартість протягом 14 днів після покупки.
 

Повернення запчастин
1. Умови повернення (за винятком шлюбу): товар приймається до повернення тільки якщо з продажу пройшло не більше 14 днів, товар може бути прийнятий від покупця з поверненням 100% вартості деталі;

Обміну та поверненню не підлягає електрообладнання та товари належної якості, що привезені під індивідуальне замовлення або підібрані самостійно. Також поверненню та обміну не підлягають запчастини, привезені на замовлення за невірними технічними даними, наданими Покупцем.
Відмова постачальника за одним або декількома найменуваннями чи кількістю товару даного замовлення, не буде підставою для відмови покупця від інших позицій замовлення, через те, що це замовлення не є комплектом. Комплектом називається товар із двох і більше окремих компонентів, об'єднаних виробником під єдиний каталожний номер.


2. Вимоги до товару, що повертається:

товар не повинен мати механічних дефектів та слідів встановлення та експлуатації;
товар приймається до повернення лише у початковій упаковці, де він був відпущений клієнту, незалежно від причини повернення;
упаковка не повинна містити будь-які написи та/або бути пошкодженою (розкриття упаковки в призначеному місці не є її пошкодженням).


3. Повернення з інших причин можливе за повної справності товару та за умови, що він не встановлювався на автомобіль. Такий товар може бути повернений Вами або замінений протягом 14 днів з наступних причин:
помилка під час підбору;
різночитання технічної документації;
помилка складу під час відбору Вашого товару;
шлюб виробника.


4. Повернення та обмін товару належної якості  
Ви маєте право обміняти товар належної якості на аналогічний протягом 14 днів після покупки. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд (упаковка, пломби, ярлики), споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного товару (товарний або касовий чек).
При поверненні товару належної якості, automax.com.ua поверне його вартість, однак ми маємо право провести експертизу товару з метою визначити його якість та збереження споживчих властивостей.


5. Повернення товару здійснюється за попереднім погодженням. Продавець не здійснює виїзд до Покупця при поверненні товару і не оплачує витрати пов'язані з транспортуванням та зберіганням товару, що повертається.

6. Порядок повернення товару

Для повернення товару, а також у разі пред'явлення претензій до якості товару потрібно додати копію документа, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного товару (товарний чи касовий чек).
У разі повернення товару належної якості, передати товар в упаковці та повній комплектації протягом 14 днів після покупки.


У разі повернення товару неналежної якості необхідно надати:

  • документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного товару (товарний чи касовий чек);
  • довідку та укладання сервісної станції про проведення робіт із встановлення даного товару на автомобіль клієнта та його непридатність;
  • копію замовлення-наряду автосервісу, де проводилася установка товару на автомобіль;
  • копію ліцензії (сертифіката) даного сервісу на проведення робіт із встановлення цього виробу та обслуговування цього типу автомобіля.

Для отримання додаткової інформації, а також для розгляду претензій до якості товару в індивідуальному порядку та прийняття рішення просимо Вас звернутися до відділу продажу automax.com.ua. Ваша претензія буде розглянута у найкоротший термін з моменту отримання. Ми спробуємо знайти оптимальне для Вас рішення.
Клієнтам, які повертають товар з інших регіонів України (не з Києва), необхідно відправляти товар на номер складу вказаного менеджером перевізника і лише на вказаного одержувача. Відправляти товар можна лише після попереднього погодження з менеджером, а після відправки обов'язково повідомити номер декларації посилки. Категорично не допускається наклейка скотчу, а також будь-які зміни, що призводять до втрати первинного товарного вигляду!
При поверненні товару інтернет-магазин automax.com.ua поверне його вартість не пізніше ніж через 5 днів з моменту отримання товару або проведення експертизи у разі потреби. Повернення коштів здійснюється на зазначені реквізити, або готівкою в офісі.