Auto MAX - пошук запчастин за номером

top

Купили машину виявилася бита? Як розпізнати при покупці биту машину

Як розпізнати при покупці машину?

Як не обдуритися при покупці уживаного автомобіля, адже машина може бути після аварії, але добре відреставрована?


Купили машину виявилася битою

Оскільки придбання старого автомобіля справа ризикована, важливо знати деякі правила, які допоможуть виявити стан машини.

У цій статті якраз про це й поговоримо. І так приступимо.

1. Необхідно оглядати тільки вимитий, чистий автомобіль, не допускати мінімального шару пилу, за яким можуть бути приховані вади.

2. Перевірку здійснюйте безпосередньо вдень на вулиці, тому що тон фарби (якщо машина перефарбовувалася) і хвилю на поверхні буде легко розпізнати при яскравому світлі сонця. Можливо, ви помітите різний рівень блиску (якщо автомобіль фарбували частинами), фарба укладалася нерівномірно, подібна до апельсинової кірки, можливо ви виявите кратери та пилові включення на лаковому покритті.

3. Порівняйте з'єднання з усіх боків, тому що при ударах та відновлювальних роботах вони можуть відрізнятися і не бути симетричними.

4. Огляньте автомобіль на підйомнику, щоб перевірити його знизу. Іноді «потайні», невидимі поломки не виправляють, тому при ретельному огляді ви, можливо, визначите масштаб лих, які переніс автомобіль.

5. Перевірте колір деталей усередині моторного відсіку, від сильного удару зазвичай деякі деталі відразу замінюються. Якщо деталі мають однаковий колір з фарбуванням автомобіля, то ясно, що деталі замінені, тому що при виробництві деталі внутрішніх поверхонь пофарбовані дешевою бляклою фарбою, що відрізняється від зовнішньої. Коли власник замінював деталі, він міг пофарбувати все одним кольором.

6. Якщо ремонт машини здійснювався на периферії (дешево), зрозуміло, що ремонт не якісний. У такій місцевості, як правило, ремонт здійснюється автолюбителями, збирання кузова роблять з декількох автомобілів. Вже через місяць можна зіткнутися з наслідками такого ремонту: в салоні може бути виявлена ​​текти, виявиться перетертий джгут проводки і таке інше.

При огляді автомобіля не соромтеся спитати власника, якого роду ремонт проводився і у зв'язку з чим. Чесний продавець зізнається та покаже. Нечесний запевнятиме, що все добре, або він недостатньо обізнаний у всіх подробицях. У будь-якому випадку перевірте все самі.

Фарбовані деталі із заліза та алюмінію перевіряються товщиноміром. Якщо інші деталі, наприклад, пластикові, візуально перевірити неможливо, зверніться до спеціаліста в технічний центр, де ви отримаєте достовірну інформацію про автомобіль і ви матимете чим аргументувати при покупці.

Якщо ремонт кузова проведений зовні через часту експлуатацію машини, то це нормально, аби він був якісним. Бампер, крила, двері потребують регулярного косметичного ремонту.

Проте, ремонт міг здійснюватися через аварію, через деформування несучих елементів кузова. При ДТП може виникнути проблема правильного регулювання ходової частини, але це небезпечно.

Скористайтеся послугою діагностики машини, за одне перевіривши і лакофарбове покриття. Ви не розчаруєтеся і не вкладатимете кошти відразу після покупки автомобіля на ремонт.
При покупці автомобіля з пробігом, спочатку відвідайте дилерський центр для проведення діагностики за допомогою спеціалізованого обладнання, щоб не тільки виявити пошкодження, але й оцінити зношування, оглянути його в цілому.

Звернувши увагу на отвори дверей та лючка в паливному баку, можна побачити, як накладався ще один шар фарби.

Якщо подивитися на місця кріплення, то в більшості випадків, болт неможливо ввернути строго по відбитку, як правило, кріплення не збігається, можна зробити висновок, що деталі замінювалися.

Усі подібні нюанси може виявити лише фахівець.

Купуючи зважте всі «за» і «проти». Будьте гранично уважні, але й не надто прискіпливі (до останнього гвинтика).

Вдалої покупки!

Ролик дивіться обов'язково. Стане в нагоді